HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Yıllardır İstanbul’un prestijli okullarında görev almış, alanında tecrübeli ve kendini sürekli geliştiren, dinamik bir kadroyuz. Öğretmenlerimizin tamamı dershane ve özel okullarda görev yapmış, şu anda da aktif olarak çalışmaktadır. 
Türk Milli Eğitim Temel İlkelerini benimsemiş, dünya çapında eğitim-öğretim sistemlerini takip eden çağdaş bir ekibiz. “Her çocuk biriciktir” ilkesinden yola çıkan ekibimiz tüm öğrencileri geliştirip iyi duruma getirmek için onlara rehberlik etmektedir.

ORTAOKUL

Çocukluktan ergenliğe doğru yol alınan bu yıllarda, çocuklarımız sadece derslerle değil, değişen ruh halleri ile, değişen çevre ve bedenleri  ile de ilgilenmek durumunda kalmaktadırlar. Tüm bunları sürdürürken derslerden kopmaları onları lise seçimi için olumsuz etkilemektedir. Bu anlamda 5,6 ve 7. sınıflar için okula yardımcı ve lise sınavlarına zemin oluşturan programlar seçmekteyiz. Son yıllarda değişen soru tarzlarına uygun sorular ile sağlam bir temel vermek amacındayız. 8. sınıflar için ise oldukça kapsamlı bir ders programı belirleyip, yoğunlaştırılmış etüt programlarımızla onların yanında olmayı amaçlıyoruz. Yeni nesil soruları çözüme ulaştıran yorumlarla öğrenciler bu soruları artık kendileri çözebilecektir.  Ödevlendirme ve ödev takip konusunda da öğrencimizi yalnız bırakmayıp, çalışma disiplini kazandırma amacındayız.

LİSE

Lise eğitimi 4 yıl süren, çok fazla bilginin biriktirildiği uzun bir yoldur. Bu süreçte öğrencinin motivasyonu zaman zaman azalabilir veya öğrenci her zaman o bilgileri kullanmayabilir, unutabilir. Bizim amacımız kalıcı öğrenmelerle bu uzun yoldaki emeklerin boşa gitmemesine yardımcı olmaktır. Bu anlamda 9,10 ve 11. sınıflarda öğrencinin temeli sağlam atmasına yardım etmektir. Çok ders çalışmak değil, anlamlı ve kalıcı çalışmak önemlidir. Bunun en önemli  yolu bireyin kendine çalışma disiplini oluşturmasıdır. Bu yüzden ara sınıflarda öğrenciye öncelikle çalışma disiplini kazandırmak istiyoruz. Daha sonra ise kaliteli,pratik, sıkmayan konu anlatımı  ve can alıcı sorularla öğrenilenleri pekiştirip kalıcı olmasını sağlıyoruz. 12. sınıflarda ise tamamen sınav sistemine yönelik bir ders programı belirleyip, öğrenciyi bol bol soru çözmeye yönlendiriyoruz. Düzenli bir şekilde verilen ödevler ile öğrencinin öz disiplinini oluşturmasına ve kalıcı öğrenme sağlamasına yardımcı oluyoruz. Verilen ödevler tarafımızca kontrol edilip, yapılamayan sorular noktasında destek sağlıyoruz. Öğrenci koçluğu sistemimizle sınava hazırlanan öğrencilerimizin manevi olarak da yanındayız.

BİLGİ
100%
sınavlara hazırlık
100%
TECRÜBE
100%
GÜVENİLİRLİK
100%