info@pisagorakademi.com

info@pisagorakademi.com

(0242) 228 00 22

(0242) 228 00 22

Hakkımızda

Kurucumuz Ramazan ÖZKAYNAK öncülüğünde 2020'de temelleri atılan Pisagor AKADEMİ olarak zengin içeriklerimizi uzman ve yetkin öğretmenlerimizle öğrenci odaklı eğitim anlayışımızla sizinle buluşturuyoruz. Her öğrencimizle bire bir ilgileniyor, onları sadece okullara değil hayata hazırlıyoruz. Bizim için öğrencilerimizin gelecekleri kadar velilerimizin istekleri ve memnuniyetleri de önemlidir.
Veli - sınıf öğretmeni - rehberlik servisi - idare bağlantıları ile her zaman iletişimde kalıyor ve çocuklarımızın gelecekleri için birlikte hareket ediyoruz.

Düzenli olarak yaptığımız deneme sınavları, verilen çok yönlü kaynaklar, sınav ögrencileri için rehberlik kampları, meslek tanıtım günleri, sosyalleşmek amaçlı kulüpler, etkinlikler, motivasyon odaklı öğrenci çalışma programları ve birebir görüşülen veli toplantılarımız ile Antalya’daki kalıplaşmış eğitim sistemine fark atıyoruz. Dershanecilik anlayışına yenilik katan vip sınıf anlayışı ile başarı, güven, sonuç ve en önemlisi öğrenci mutluluğu vadediyoruz.
Geleceğimize yön veren değerli çocuklarımızın başarılarının altındaki imzada bulunmaktan Pisagor Ailesi olarak gurur duymaktayız.

Uzman Kadromuz İle

6 kişilik sınıflarımızda öğrencilerimizin öğrenme düzeylerine göre eğitime devam ediyor. 5,sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf, 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf ve mezun gruplarımıza yönelik uzman eğitim kadromuz ile geleceğe adım adım hazırlanıyoruz.

Pisagor Akademi ekibi olarak Antalya da alanında uzman ve yetkin öğretmenlerimizle öğrenci odaklı eğitim anlayışı ile sizlerle buluşuyoruz.